Nowy numer 44/2020 Archiwum

Odnowa dla Odnowy

- Chcemy razem wielbić Boga i słuchać Słowa Bożego - mówi pani Ewa z Gorzowa.

Rekolekcje dla Odnowy w Duchu Świętym z rejonu gorzowskiego odbyły się od 19 do 21 lutego w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Na wielkopostne skipienie przyjechało ponad 130 osób.

- Przyjeżdżamy o Rokitna do naszej Matki i jest nam tutaj dobrze - mówi z uśmiechem Ewa Szlempo, odpowiedzialna za rekolekcje.

- Chcemy spotkać się wszyscy razem. Chcemy razem wielbić Boga i słuchać Słowa Bożego, aby ono przemieniało nasze serce - dodaje.

Pani Ewa należy do wspólnoty przy parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. Należy do Odnowy w Duchu Świętym jest ponad 20 lat.

- W tej wspólnocie doświadczyłam ogromnej miłości od Chrystusa, który przemienił totalnie moje życie i moich bliskich. Uzdrowił moje relacje małżeńskie i całą moją rodzinę. Jestem szczęśliwa z Chrystusem i nie wyobrażam sobie innego życia - wyjaśnia gorzowianka.

Odnowa dla Odnowy   Rekolekcje poprowadził ks. Grzegorz Cyran Krzysztof Król /Foto Gość Rekolekcje poprowadził ks. Grzegorz Cyran. - W Ogrodzie Getsemani Jezus mówi: „Czuwajcie i módlcie się!”. W związku z tym najpierw zastanowimy się jak czuwać, jak lepiej czuwać, a w drugiej części rekolekcji, jak modlić się szczególnie wtedy, kiedy nam się nie chce, kiedy nie mamy wielkich natchnień i kiedy wykonujemy to ze zwyczajnej wierności - wyjaśnia ks. Cyran.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama