Nowy numer 33/2018 Archiwum

Fitness zamiast goździka

Zamiast kwiatka na Dzień Kobiet dostały zajęcia fitness. Tak było w zielonogórskim Katoliku!

Dziś przed południem uczennice Katolickiego Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki dostały nietypowy prezent na Dzień Kobiet. Zamiast kwiatka dostały lekcję fitness.

 – Razem z panią pedagog Anną Walczak wpadliśmy na pomysł, aby zachęcić dziewczyny do sportu i aktywności. A że mam zaprzyjaźnionego trenera od fitness to postanowiliśmy zorganizować dziś takie zajęcia. Powiem szczerze wśród obecnej młodzieży z aktywnością jest średnio, ale idziemy ku lepszemu  – wyjaśnia z uśmiechem wuefista.

– Wszystkim paniom w tym dniu życzę uśmiechu, zdrowia i dużo aktywności fizycznej  – dodaje.

Zajęcia poprowadził profesjonalny trener. – Dziś zaproponowałem dziewczynom trochę ćwiczeń  fitness i crossfit dla bardzo początkującej grupy, aby mogły się przekonać co to jest – wyjaśnia Sławomir Czarkowski, trener personalny z klubu fitness Everest Fitness.

– Takie prezenty powinniśmy sobie robić na co dzień. Tego ruchu przy dzisiejszym trybie życia jak najwięcej – dodaje.

A co na to same zainteresowane?  – Bardzo fajny prezent. Sport wyzwala w człowieku pozytywne emocje i daje dobre samopoczucie – uśmiecha się Klaudia z II klasy Katolickie Gimnazjum.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma