GN 2/2021 Archiwum

Za opiekę i modlitwę

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana uhonorowało biskupa Stefana Regmunta Złotą Odznaką "Zasłużony dla Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana”.

Podziękowanie odbyło się w Święto Miłosierdzia Bożego, 3 kwietnia, podczas Eucharystii w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze.

- Nasze starania i aktywność w Kościele nie miałyby sensu, gdyby nie spotykani na drodze pasterze, którzy nam pomagają i nas formują. Ksiądz biskup służył nam swoją pasterską miłością i inspiracją, dlatego chcemy dziś za to wszystko podziękować - mówił podczas uroczystości Tomasz Nakielski, ogólnopolski przewodniczący Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

- Udało nam się zrealizować wiele wydarzeń m.in. peregrynację relikwii św. Jana Pawła II, konkursy wiedzy biblijnej i koncert „Panny Wyklęte”. Ksiądz biskup zawsze nam błogosławił i udzielał swojego patronatu nad naszymi dziełami. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za opiekę, modlitwę i dobre słowa do nas kierowane - dodał Piotr Jankowiak, przewodniczący oddziału stowarzyszenia w Zielonej Górze.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama