Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Szczęść Boże na motorze

Przed nami piąta Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów ze Świebodzina do Rokitna.

Piąta pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia. Zbiórka motocyklistów o 13.00 przy figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie, skąd pielgrzymi na jednośladach wyruszą do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Tam o godz. 15.00 zaplanowano Mszę św., Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a po niej błogosławieństwo motocykli oraz agappa.

– Nasza pielgrzymka daje okazję do spotkania miłośników jednośladów z różnych stron diecezji i jest znakiem solidarności braci motocyklowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy nie tylko motocyklistów, ale wszystkich sympatyków jednośladów – zachęca ks. Jarosław Zagozda, proboszcz z Baczyny k. Gorzowa Wlkp. i członek Klubu Księży Motocyklistów God`s Guards.

Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów do Rokitna.
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma