Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Tę Ewangelię znają bardzo dobrze

Jak miał na imię ojciec Jana Chrzciciela? W jakiej miejscowości dorastał Jezus? Ile lat miał Jezus, gdy rozpoczął swą publiczną działalność? - na te i wiele innych pytań odpowiadali uczestnicy konkursu biblijnego w Gościkowie.

VII Powiatowy Konkurs „Bibilista Junior” odbył się 18 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gościkowie. W tym roku finaliści zmagali się z Ewangelią wg św. Łukasza.

W konkursie wzięło udział 26 uczniów klas IV - VI z 9 szkół podstawowych: ze Zbąszynka, Dąbrówki Wlkp., Świebodzina, Ołoboku, Lubrzy, Międzylesia, Kosieczyna, Smardzewa i Gościkowa.

Finaliści musieli najpierw napisać test złożony z 40 pytań. Później 10 najlepszych osób przeszło do ustnego finału, w którym odpowiadało na pytania na zasadzie „1 z 10”.

Laureatami biblijnych zmagań zostali: Beata Nocuń z Gościkowa (I miejsce), Adam Hansch z Gościkowa (II miejsce) i Zofia Zaremba z PSP nr 6 w Świebodzinie (III miejsce). Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody: miejsce pierwsze - rower górski, drugie - drukarka bezprzewodowa, a trzecie - zestaw głośników.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma