Nowy numer 13/2020 Archiwum

Każde życie jest bezcenne!

Ulicami Nowej Soli 15 maja przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Przyłącz się!

Już w najbliższą niedzielę,15 maja, w ponad 120 miastach w całej Polsce odbędą się Marsze dla Życia i Rodziny. Taki radosny pochód przejdzie już drugi raz ulicami Nowej Soli.

Zaproszeni są wszyscy dla których rodzina oraz życie jest ważną wartością czyli rodziny z dziećmi, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, kuzynostwo, przyjaciele, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje, szkoły, przedszkola.

Tegoroczne marsze odbędą się pod hasłem: „Każde życie jest bezcenne!”. – Chcemy manifestować, że rodzina i życie każdego człowieka jest dla nas ważną wartością. Warto przyjść, bo będzie kolorowo, radośnie i rodzinnie – wyjaśnia Sebastian Stoparczyk.

Marsz wyruszy o godz. 15.00 przy kościele pw. św. Józefa i wyruszy do Parku „Wodny Świat”. Tam przewidziany jest piknik rodzinny, a na nim m.in. występy muzyczne, konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji.

W ubiegłorocznym Marsz dla Życia i Rodziny wzięło udział tysiąc osób: ZOBACZ FOTORELACJĘ

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama