GN 24/2018 Archiwum

Proszą o księży i siostry zakonne

Masz plany na najbliższy weekend? A może piesza pielgrzymka do Rokitna?

To już dwunasty raz, jak przez naszą diecezję będzie kroczyła Diecezjalna Pielgrzymka Powołaniowa. - W pierwszej poszło trzech mężczyzn z Zielonej Góry, który widzieli potrzebę modlitwy o powołania kapłańskie. Obecnie kroczy ok. 350 osób. Coraz więcej parafii przyłącza się do organizowania grup pielgrzymkowych - wyjaśnia ks. Przemysław Janicki, diecezjalny duszpasterz powołań.

- Jeśli tylko masz czas i możliwość to serdecznie zapraszam. Będziesz miał okazję, żeby pomodlić się o powołania. Może sam szukasz sam swojej drogi powołania. Pan Bóg na pewno tej modlitwy wysłucha - kontynuuje i dodaje:

- Jeśli z Twojej parafii nie wyrusza grupa, możesz przyjść sam. Wystarczy zgłosić się do nas wcześniej do Paradyża, żebyśmy wiedzieli, że idziesz

Organizowane są grupy m.in. z Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp., Sulechowa, Kożuchowa, Świdnicy, Ośna Lubuskiego, Międzyrzecza i Świebodzina. Większość grup wyrusza piątek (27 maja), aby w niedzielę (29 maja) dotrzeć do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. Można dołączyć się na ostatni etap z Paradyża, wyjście o godz. 7.30.

Bliższe informacje: Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu, tel. 68 381 10 21.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma