Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Czarno-biały weekend

Dominikanin przyjeżdża do franciszkanów czyli o. Adam Szustak w Zielonej Górze.

„Przez chrzest do życia w obfitości” – to hasło rekolekcji, które odbędą się w zielonogórskiej parafii pw. św. Franciszka od 17 do 19 czerwca.

Dominikanina zaprosiła Fundacja RONDO wraz ze wspólnotą Fraternii Franciszkańskiej. – Wszystko z myślą o młodzieży do której bardzo jasno i zrozumiale swoje nauczania wygłasza o. Adam, a  których niestety coraz mniej deklaruje się jako chrześcijanie – wyjaśnia Wojciech Wekwert z Fraternii Franciszkańskiej.

– Temat konferencji nawiązuje do rocznicy Chrztu Polski i odwołuje się do bardzo ważnej prawdy. Mianowicie właśnie przez chrzest stajemy się nowym stworzeniem, otrzymujemy całkiem nowe życie, które tylko z Bogiem osiąga pełnię – dodaje.

Rekolekcje każdego dnia rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu. Po zakończeniu liturgii zaplanowano konferencję.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma