Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zagrają dla uchodźców

Euro 2016 rozpoczęło się na dobre. Emocji piłkarskich nie zabraknie także w Zielonej Górze.

Mecz charytatywny w Zielonej Górze
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Doroczny mecz charytatywny i festyn rodzinny Caritas, w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy, odbędzie się 19 czerwca w Zielonej Górze.

Impreza odbędzie się na boisku MOSiR w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 41. Początek o godz. 14.30. Uczestnikami meczu będą: bp Tadeusz Lityński, księża, pracownicy i wolontariusze Caritas, samorządowcy, kabareciarze, sportowcy, dziennikarze, aktorzy i funkcjonariusze Straży Granicznej.

Dochód ze zbiórki podczas meczu zostanie przeznaczony na pomoc uchodźców, beneficjentom Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, (są to mieszkańcy m.in.: Czeczeni, Rosji, Ukrainy, Pakistanu, Bangladeszu, Wietnamu, Algierii, Syrii, Gruzji, Libanu).

Wydarzenie honorowym patronatem objął bp Tadeusz Lityński i prezydent Zielonej Góry - Janusz Kubicki.

Jak było w zeszłym roku? Zobacz sam: TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma