GN 48/2020 Archiwum

Pokaż, jak kibicujesz

Pracownicy diecezjalnej Caritas już gotowi do wieczornego kibicowania! A ty?

Dziś wieczorem cała Polska będzie kibicować naszym piłkarzom w meczu z Niemcami. Pracownicy diecezjalnej Caritas to oczywiście także kibice piłki nożnej i wieczorem będą wspierać Biało-Czerwonych.

- Nasze barwy Caritas idealne do kibicowania wiec nie mogło nas zabraknąć w strefie kibica - podkreśla Anna Maria Fedurek, rzecznik diecezjalne Caritas.

A jakie wyniki typują pracownicy diecezjalnej Caritas? Oczywiście są pewni zwycięstwo Polski: Sylwia Grzyb – 1:0, Dominika Danielak 2:1, Ania Długosz – 2:1, Anna Maria Fedurek – 1:0, Sabina Śmigielska – 2:0, Maciek Grzyb – 3:0.

Kibice ułożyli już nawet przyśpiewkę:

Dzisiaj wielka feta
czeka nas wieczorem.
Cały nasz Caritas,
przed telewizorem.

Typują wyniki,
flagi wywieszają.
Bawią się jak dzieci,
i głośno śpiewają.

Nasze orły polskie,
dzisiaj poszybują.
Uszczęśliwia wszystkich,
Co im kibicują.


A po emocjach związanych z meczem Polska-Niemcy diecezjalna Caritas zaprasza w niedzielę, 19 czerwca, na doroczny mecz charytatywny i festyn rodzinny Caritas w Zielonej Górze, który odbędzie się w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy.

Impreza odbędzie się na boisku MOSiR w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 41. Początek o godz. 14.30. Uczestnikami meczu będą: bp Tadeusz Lityński, księża, pracownicy i wolontariusze Caritas, samorządowcy, kabareciarze, sportowcy, dziennikarze, aktorzy i funkcjonariusze Straży Granicznej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama