Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Gospel prosto z serca

Charytatywny koncert u redemptorystów dla głogowianki walczącej z nowotworem.

W kościele pw. św. Klemensa odbył się koncert charytatywny dla głogowianki Joanny Konkel, która walczy o życie z nowotworem wewnątrzrdzeniowym.

17 lipca wystąpił chór gospel „Space of Grace”. – Zawsze chętnie pomagamy jeśli tylko możemy. To dla nas zaszczyt i robimy to z przyjemnością – podkreśla Joanna Biały, dyrygent chóru. – Dziś wykonamy utwory uwielbieniowe w języku polskim i angielskim, mówiące o tym, że Bóg jest naszym kochającym Ojcem do którego możemy zwrócić się w każdym momencie życia – dodaje.

Joanna Konkol, mama trójki dzieci, jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, gdzie utworzone jest specjalne konto. Więcej o możliwości pomocy przeczytamy na profilu fb: Pomoc dla Joanny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma