Nowy numer 28/2018 Archiwum

Tutaj Go znajdziesz

Prawie 300 pielgrzymów wyruszyło 2 sierpnia z Zielonej Góry do Częstochowy. Po pokonaniu 360 kilometrów pątnicy 12 sierpnia wejdą na Jasną Górę.

Odbywającą się pod hasłem: „Z Maryją na drogach miłosierdzia” 34. Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy rozpoczęła Msza św. w zielonogórskiej konkatedrze. – Idę już czternasty raz. Na tej pielgrzymce poznałam mojego męża i teraz chodzimy do Częstochowy razem. To jest czas, kiedy możemy się wspólnie modlić. Cudowne jest też poznawanie nowych osób – powiedziała Sabina Marciniak z Krosna Odrzańskiego. – To moja czwarta pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku, nasza grupa idzie ze słonecznikami dla Maryi. Po ostatniej pielgrzymce powiedziałam, że już więcej nie pójdę, bo miałam problemy ze stawami, ale zmęczenie minęło, czuję się dobrze i teraz znów pielgrzymuję. Tutaj idzie tylu dobrych i życzliwych ludzi… Jeżeli ktoś szuka Boga, to na tej pielgrzymce na pewno Go znajdzie – przekonuje Agata Raszczuk z Przylepu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma