Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wszystko się przyda

W około 150 sklepach na terenie diecezji 19 i 20 sierpnia odbywa się zbiórka przyborów szkolnych Caritas "Z Uśmiechem do szkoły".

Do specjalnych koszy oznaczonych plakatami, przy których stoją wolontariusze Caritas, można wrzucać dary.

Potrzebne są wszelkie przybory szkolne, m.in. zeszyty, kredki, ołówki, mazaki, farby, bloki i plecaki.

- Do zbiórki może dołączyć każdy, wrzucając do kosza Caritas chociażby po jednym przyborze szkolnym. Nie przechodźmy obojętnie wokół potrzeb dzieci. Każdy dar będzie przydatny i pozwoli nie tylko wypełnić plecaki, ale i sprawić radość najmłodszym - zaprasza Dominika Danielak, koordynator akcji z Centrum Wolontariatu Caritas.

W ubiegłym roku, podczas wakacyjnej akcji Caritas diecezjalnej, udało się zebrać ponad 7,5 tys. przyborów szkolnych. Wyprawkę szkolną otrzymało 4,5 tys. dzieci z całej diecezji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma