powrót
Wiara.pl - Serwis

Zielonogórsko-Gorzowski

twój profil
PROFIL UŻYTKOWNIKA
Wygląda na to, że nie jesteś jeszcze zalogowany.
zaloguj się
lub
zarejestruj się
  • facebook
  • rss
  • Powiadomienia
Nowy numer

Najnowsze [Wydania]

  • GN 31/2025
    GN 31/2025 Dokument:(9358597,Ziemi całowanie)
  • GN 30/2025
    GN 30/2025 Dokument:(9350861,Zepsuty kompas)
  • GN 29/2025
    GN 29/2025 Dokument:(9344585,Wielkie dzieło tysiąclecia)
  • GN 28/2025
    GN 28/2025 Dokument:(9337843,Egocentryzm i poświęcenie)
  • Historia Kościoła (10) 04/2025
    Historia Kościoła (10) 04/2025 Dokument:(9291754,Bóg historii nieoczywistych. Edytorial nowego wydania „Historii Kościoła”)
zgg.gosc.pl → Wiadomości z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej → Nie żałuję, że tu przyjechałem
Gryżyna  
Gryżyna
Pierwszego dnia uczestników festiwalu do wspólnego uwielbienia Pana Boga zaprosił zespół "Muode Koty"
Katarzyna Buganik /Foto Gość

Nie żałuję, że tu przyjechałem przejdź do galerii

W Gryżynie trwa I Festiwal Młodych "Oczyma Wiary". Na wypoczynek połączony z modlitwą, koncertami i konferencjami przyjechała nie tylko młodzież, ale także dorośli, rodziny z dziećmi i grupy przyjaciół.

Katarzyna Buganik Katarzyna Buganik

|

GOSC.PL

dodane 25.08.2016 14:14
0

Festiwal, odbywający się od 24 do 26 sierpnia w ośrodku „Anapausis”, jest propozycją kontynuacji Światowych Dni Młodzieży i alternatywą na ciekawe, aktywne i chrześcijańskie zakończenie wakacji. Dla jego uczestników zaplanowano wiele atrakcji, m.in. warsztaty muzyczne, panele dyskusyjne, spotkania z autorytetami, m.in. z bp. Grzegorzem Rysiem czy Dariuszem Malejonkiem, koncerty zespołów, m.in. Maleo Reggae Rockers, Soudarion czy Reaktywacji, modlitwę uwielbieniową, Eucharystię na plaży oraz czas wolny na rekreację - pływanie, kajaki czy odpoczynek nad jeziorem.

- Informację o festiwalu znalazłam zupełnie przypadkowo w internecie i postanowiłam wziąć w nim udział. Przyjechałam z braćmi ze wspólnoty neokatechumenalnej. To sposób na spędzenie ostatnich dni wakacji z Panem Bogiem i drugim człowiekiem. Gryżyna to miejsce, gdzie można odpocząć w otoczeniu przyrody. Niezwykłe jest też to, że np. Msza św. czy adoracja Najświętszego Sakramentu odbyły się na plaży. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie - mówi Iwona Gondek z Komorowa.

- Przyjechałem do Gryżyny, bo festiwal to fajna forma spędzenia czasu, zainspirowana Światowymi Dniami Młodzieży. To dla mnie kontynuacja spotkania w Krakowie i fajna zabawa. ŚDM to najlepszy wyjazd, na jakim do tej pory byłem. Dla mnie ważnym przeżyciem było spotkanie z papieżem Franciszkiem. Tutaj bardzo podobał mi się wykład o Maryi, uczestniczyłem też w konkursach zorganizowanych przez nadleśnictwo, zdążyłem już też wykąpać się w jeziorze, dlatego nie żałuję, że tu przyjechałem - mówi Paweł Iwanowski z Zielonej Góry.

1 / 1
Festiwal w Gryżynie

Foto Gość DODANE 25.08.2016 AKTUALIZACJA 25.08.2016

Festiwal w Gryżynie

​Podczas festiwalu jest czas na modlitwę, wykłady, dobrą zabawę podczas koncertów i wypoczynek nad jeziorem.  
oceń artykuł Pobieranie..
0 FB Twitter
drukuj wyślij zachowaj
TAGI:
  • FESTIWAL MŁODYCH
  • GRYŻYNA
  • ŚDM

Polecane w subskrypcji

  • Św. Jan Maria Vianney – zaprzeczenie klerykalizmu. Czegokolwiek oczekiwał od parafian, sam to robił
    • Temat Gościa
    • Franciszek Kucharczak
    Św. Jan Maria Vianney – zaprzeczenie klerykalizmu. Czegokolwiek oczekiwał od parafian, sam to robił
  • Rekonstrukcja rządu: premier idzie na wojnę totalną
    • Polska
    • Piotr Legutko
    Rekonstrukcja rządu: premier idzie na wojnę totalną
  • Drużyna Augustyna. Uśmiech Bożej dobroci w sercu Pragi
    • Z bliska
    • Marcin Jakimowicz
    Drużyna Augustyna. Uśmiech Bożej dobroci w sercu Pragi
  • Jan Sebastian Bach – harmonia strumienia, doskonałość gotyckiej katedry. Co można usłyszeć w religijnych dziełach kompozytora?
    • Kultura
    • Szymon Babuchowski
    Jan Sebastian Bach – harmonia strumienia, doskonałość gotyckiej katedry. Co można usłyszeć w religijnych dziełach kompozytora?
  • Prezydencki ekspert o planowanej reformie edukacji: „Pancerz wiedzy, wiary i cnoty zastępuje cienka błona empatii i dobrostanu”
    • Rozmowa
    • Szymon Babuchowski
    Prezydencki ekspert o planowanej reformie edukacji: „Pancerz wiedzy, wiary i cnoty zastępuje cienka błona empatii i dobrostanu”
  • O teksańskich kowbojach, którzy mówili po śląsku
    • Świat
    • Barbara Gruszka-Zych
    O teksańskich kowbojach, którzy mówili po śląsku
  • O nas

    • O wydawcy
    • Zespół redakcyjny
    • Sklep
    • Biuro reklamy
    • Prenumerata
    • Fundacja Gościa Niedzielnego
    Zgłoś błąd
  • DOKUMENTY

    • Regulamin
    • Polityka prywatności
  • KONTAKT

    • Napisz do nas
    • Znajdź nas
      • Newsletter
        • Zapisz się już dziś!
  • IGM
  • Gość Niedzielny
  • Mały Gość
  • Historia Kościoła
  • Gość Extra
  • Wiara
  • Foto Gość
  • Fundacja Gość Niedzieleny
Zgłoś błąd

Copyright © Instytut Gość Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Facebook
  • Twitter
  • Insta
  • YT
WERSJA Desktop
  • subskrybuj
  • AKTUALNOŚCI
  • OPINIE
  • ARCHIWUM
  • GALERIE
  • KONTAKT Z ODDZIAŁEM
  • Nasze media
    • MAŁY GOŚĆ
    • RADIO eM
    • WIARA.PL
  • Diecezje
    • Bielsko-Żywiecka
    • Elbląska
    • Gdańska
    • Gliwicka
    • Katowicka
    • Koszalińsko-Kołobrzeska
    • Krakowska
    • Legnicka
    • Lubelska
    • Łowicka
    • Opolska
    • Płocka
    • Radomska
    • Sandomierska
    • Świdnicka
    • Tarnowska
    • Warmińska
    • Warszawska
    • Wrocławska
    • Zielonogórsko-Gorzowska
  • O diecezji
    • BISKUPI
    • HISTORIA DIECEZJI
    • KURIA
    • PARAFIE