Nowy Numer 29/2018 Archiwum

To podstawa naszej posługi

W Paradyżu odbyły się warsztaty diecezjalnej Diakonii Liturgicznej. W weekendowym spotkaniu, trwającym od 26 do 28 sierpnia, uczestniczyło ponad 20 osób.

Warsztaty były czasem podsumowania rocznej pracy diakonii, oaz wakacyjnych, a także okazją do zaplanowania kolejnych zadań i posług w diecezji.

- Nasz rok formacyjny trwa od sierpnia do sierpnia, dlatego spotkaliśmy się pod koniec wakacji, by podsumować nasze posługi, m.in. podczas Lubuskiego Uwielbienia w Świebodzinie czy pielgrzymki maturzystów oraz pielgrzymki służby liturgicznej w Paradyżu. Zaplanowaliśmy też nowe wydarzenia, w których będziemy uczestniczyć. Już za tydzień będziemy posługiwać podczas 41. Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie i Służby Liturgicznej w Rokitnie - tłumaczy Maciej Krawcewicz z Zielonej Góry.

- Te warsztaty to czas budowania naszej wspólnoty, kiedy możemy się spotkać i pobyć ze sobą i z Panem Bogiem. To też okazja do podsumowań i poczynienia planów, ale także forma wypoczynku i okazja do modlitwy - dodaje Agnieszka Janowska z Zielonej Góry.

 

 

 

 

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma