GN 24/2018 Archiwum

Soli Deo Gloria

Wielkimi krokami zbliżają się II Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne w Sulechowie. To już ostatnia chwila na zapisy. Chcesz rozwinąć swoje umiejętności wolane i zbliżyć się do Boga? To nie czekaj!

Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne "Soli Deo Gloria" odbędą się od 16 do 18 września w Sulechowie. To czas adresowany do scholi, chórów parafialnych, studenckich i młodzieżowych, a także osób śpiewających indywidualnie, księży, kleryków, sióstr zakonnych i w ogóle instrumentalistów.

– Uczestnicy warsztatów, chórzyści i instrumentaliści, wezmą udział w zajęciach z emisją głosu, kształcenia słuchu muzycznego, dykcji, nauki pieśni liturgicznych, chorału gregoriańskiego, doskonaleniem gry na instrumentach oraz w konferencjach na temat muzyki liturgicznej i wokalno-instrumentalnej – wyjaśnia Magdalena Szalpuk z Sulechowa.

– Dlaczego warto? Niesamowici prowadzący zarażają swoim muzycznym entuzjazmem, ale też dają wyjątkowe świadectwo wiary. Warsztaty to czas rozwijania swoich umiejętności wokalnych i instrumentalnych, pogłębiania wiedzy o pięknie liturgii, ale też czas rekolekcji i doświadczenia obecności Boga – dodaje.

Warsztaty poprowadzą: Piotr Pałka, Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Jakub Tomalak.

Warsztaty organizuje parafia pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie i Regionalne Centrum Spotkań Grup Chrześcijańskich.

Szczegółowe informacje: tel. 505577131. Zapisy: TUTAJ.

Zobacz jak było w zeszły roku: GALERIA ZDJĘĆ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma