Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zaufali Panu

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Gościkowie powierzyli uczniów i swoją pracę wychowawczą pełnemu troski o swoje dzieci Bogu.

Na rozpoczęcie VI Tygodnia Wychowania pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec” nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Gościkowie przygotowali 11 września oprawę liturgiczną Eucharystii. W kościele pw. św. Anny w Jordanowie podczas Mszy św., z inspiracji ks. Piotra Franka, proboszcza, wierni modlili się za nauczycieli i wychowawców podejmujących codziennie trud wychowania dzieci, i młodzieży oraz za rodziców, i dzieci.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma