Nowy numer 25/2018 Archiwum

Czy wszystko już wiesz?

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat małżeństwa i rodziny? Diecezjalny duszpasterz rodzin ma dla Ciebie ciekawą propozycję!

Studium Nad Małżeństwem i Rodziną im. Bpa Wilhelma Pluty to szkoła składającą się z wykładów, warsztatów, konwersatoriów mających na celu pogłębienie wiedzy na temat małżeństwa i rodziny w aspekcie teologii i etyki katolickiej oraz współczesnych nauk o człowieku – psychologii, pedagogiki, socjologii, prawa, medycyny.

W ramach studium realizowany będzie certyfikowany kurs rozpoznawania płodności I i II stopnia prowadzony przez instruktorów NPR.

Ks. Mariusz Dudka zaprasza do udziału w Studium Nad Małżeństwem i Rodziną im. Bpa Wilhelma Pluty, które rusza 5 listopada w Głogowie:

Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Głogowie
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Więcej: www.dlarodziny.zg.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma