Nowy numer 24/2018 Archiwum

Posłuchaj Biblii w Radiu Zachód

"Usłysz, czego nie przeczytasz" – to hasło zachęcające do wysłuchania niezwykłego słuchowiska.

110 nagrań, ponad 300 aktorów, blisko 8 gigabajtów danych. O czym mowa? O słuchowisku „Biblia”, które możemy usłyszeć codziennie w Radiu Zachód. Dokładnie chodzi o Nowy Testament w tłumaczeniu Biblii Tysiąclecia. Jego reżyserem i producentem jest Krzysztof Czeczot czyli znany polski reżyser, scenarzysta, dramaturg i aktor.

Swojego głosu użyczyli tu m.in. Jerzy Trela, Wojciech Malajkat, Małgorzata Kożuchowska, czy Adam Woronowicz. – To wszystko sprawiło, że zdecydowaliśmy się, aby to słuchowisko zaistniało też na antenie naszego radia – wyjaśnia Piotr Bednarek, prezes Radia Zachód.

Premiera nowego pięciominutowego odcinka codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10.35, a później powtórka o 17.35. Natomiast w niedzielę o godz. 8.05 można wysłuchać wszystkie pięć odcinków.

Radio Zachód można słuchać na fali 103 i 106 FM.

Biblia w Radiu Zachód
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma