GN 07/2020 Archiwum

Nowe horyzonty

W Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein studenci cyklu dziennego, podyplomowego, zaocznego i słuchacze Diecezjalnego Studium Organistowskiego oraz profesorowie rozpoczęli 15 października rok akademicki 2016/2017.

Msza św. pod przewodnictwem bp. Pawła Sochy, uroczyście inaugurująca wykłady, była również okazją do podziękowania za pracę wieloletniemu dyrektorowi zielonogórskiej uczelni ks. Andrzejowi Dragule.

- Chcemy, żeby czas studiowania, czerpania wiedzy był dla nas wszystkich wzbogaceniem. Jan Paweł II pisał, że człowiek pragnący poznać prawdę, sięga wzrokiem poza samego siebie i poza własne zamierzenia, i ma możliwość odzyskania właściwej postawy wobec własnego życia. Myślę, że to co na uczelni próbujemy dawać, to horyzont umiejętności spojrzenia poza siebie. Jeśli dokona się to w nowym roku akademickim, to będzie coś bardzo pięknego - powiedział ks. Mariusz Jagielski, dyrektor IFT im. Edyty Stein w Zielonej Górze.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama