Nowy numer 46/2018 Archiwum

Nie wegetujcie

Za nami ŚDM w Krakowie! Co teraz? Trzeba wziąć się do roboty! Nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu. Już w najbliższy piątek w Zielonej Górze.

„Kochani młodzi, nie przyszliśmy na świat, aby >>wegetować<<, aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad. To bardzo smutne, kiedy przechodzimy przez życie nie pozostawiając śladu” – te słowa papież Franciszka ze ŚDM w Krakowie będą myślą przewodnią spotkania w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze.

Spotkanie już w najbliższy piątek 21 października. – Zapraszamy osoby, które były na ŚDM w Krakowie, czy Świebodzinie, ale także dla chętnej młodzieży z Zielonej Góry i okolic. Chcemy razem się modlić, pogadać, a także rozważać słowa papieża z Krakowa – wyjaśnia ks. Łukasz Malec, diecezjalny duszpasterz dzieci i młodzieży.

Program spotkania:

godz. 18.30 – Msza św.

godz. 19.15 – Poczęstunek

godz. 20.00 – Słowo ks. Mariusza Jagielskiego „Wspólnota miejscem radości i doświadczenia Boga”

godz. 20.30 – Adoracja i muzyczne uwielbienie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy