Nowy numer 46/2018 Archiwum

Zobaczcie, jak dobry jest Pan

"Szukasz Sensu życia? Potrzebujesz zmiany w życiu? Chorujesz? Nie widzisz rozwiązania swoich problemów? Przyjdź!" - tak organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniu uwielbieniowym.

Wieczór uwielbienia odbędzie się w najbliższą sobotę 29 października. Tym razem spotkanie modlitewne nie odbędzie się w kościele lub na salkach parafialnych, ale w szkole. – To spotkanie nie tylko dla członków wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, ale dla wszystkich chętnych – podkreśla ks. Andrzej Sapieha, diecezjalny opiekun wspólnot Odnowy w Duchu Świętym.

– Wieczór uwielbienia celowo organizujemy na neutralnym terenie bo być może łatwiej będzie przyjść osobom, którym kościół jest nie po drodze, albo mają opór żeby brać udział w spotkaniach parafialnych – dodaje.

Spotkanie organizuje wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, a głównie grupa Misericordia, która działa przy parafii pw. MB Częstochowskiej.

Początek miejskiego uwielbienia w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Akademickich Lotnik w Zielonej Górze przy ul. Szosa Kisielińska 18. Początek godz. 19.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy