Nowy numer 28/2018 Archiwum

Bóg jest bardzo hojny

"Full of Mercy" – to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Zielonej Górze. Wszystko z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski.

Na koncercie zagra Zespół #Reaktywacja. – Wszystkich serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie, jakim jest „Full of Mercy”. Będzie to czas wspólnego stawania w obecności Boga i oddawania Mu chwały. Będzie to czas dziękczynienia za łaski, które otrzymaliśmy. Jeżeli się jeszcze wahasz, to przyjdź koniecznie! Bóg jest bardzo hojny! Pozwól Mu siebie zaskoczyć! Spotkajmy się tam razem – mówi Mikołaj Budniak z Zespołu #Reaktywacja.

Koncert uwielbieniowy rozpocznie się o godz. 19.00 w auli głównej Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Trailer koncertowy #Reaktywacja
Fundacja im. Andrzeja Cudzicha

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma