GN 24/2018 Archiwum

Premiera w Paradyżu

"I nie było już nikogo…" – to tytuł najnowszego przedstawienia przygotowanego przez Teatr Zdumienie z Wyższego Seminarium Duchownego.

TEATR ZDUMIENIE
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

„I nie było już nikogo…” – to tytuł najnowszego przedstawienia przygotowanej przez Teatr „Zdumienie” z Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Tym razem klerycy sięgnęli po powieść Agaty Christie.

Sztukę można obejrzeć 11 listopada w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu.Początek o godz. 14.30 - Scena nad Pralnią. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Występują: Marston – Adam Skubis, Blore – Jakub Świątek,  Brent – Marcin Krzyżanowski, Lombard – Gerard Brenk, Armstron – Wojciech Lisiewicz, Rogers – Dawid Klepusewicz, Macarthur – Paweł Mikołajczak, Wargrave – Dariusz Korolik, Claythorne – Andrzej Pytlik

Światło i dźwięk: Michał Szot i Mateusz Łopatko

Reżyseria:  Kinga Kaszewska-Brawer

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma