Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rób to, co kochasz

"Posłuchaj ludzi, którzy żyją pasją, których życie jest niesamowicie piękne, choć nie pozbawione trudności" – zachęcają duszpasterze. Wyjątkowy weekend w Międzyrzeczu.

Spotkanie "Rób to, co kochasz" to wyjątkowa forma występu dla wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, która w ciekawy i przemyślany sposób pokazuje, jak wejść na drogę życia pasją i talentami, robić w życiu to, co się naprawdę kocha i dzięki temu - fascynować się każdym dniem - tak międzyrzeccy duszpasterze zapraszają młodzież na rekolekcje, które poprowadzi raper Arkadio oraz ultramaratończyk Andrzej Tokarz. Początek o 16.00 w sanktuarium pw. Pierwszych Męczenników Polski.

Rekolekcje w Międzyrzeczu
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma