Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Szykują prezent dla Jezusa

Chcesz podzielić się radością z Bożego Narodzenia z innymi? A może zaśpiewasz w koncercie kolęd w uroczystość Trzech Króli? W ten weekend, w Zielonej Górze, ruszają warsztaty.

Co prawda do uroczystości Trzech Króli jest jeszcze trochę czasu, ale Europejskie Centrum Wolontariatu już przygotowuje koncert kolęd.

W najbliższy weekend, 26 i 27 listopada, w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze odbędą się warsztaty muzyczne.

– Do Chóru „Tira il vento” zgłosić się może każdy, kto chciałby aktywnie włączyć się w śpiew podczas koncertu. Warsztaty to dobra okazja, by podszkolić swoje umiejętności wokalne, modlić się śpiewem, a także poznać nowych ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach – wyjaśnia organizatorka i kontynuuje: – Grudzień to czas zabiegany i skoncentrowany na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego sporym wyzwaniem stało się dla nas zorganizowanie warsztatów w tym czasie. Stwierdziliśmy jednak, że skoro świętujemy urodziny Jezusa, to warto zanieść Jemu konkretny prezent, którym, w dzisiejszych czasac, jest niezwykle cenny czas! Czas, w którym ucząc się śpiewu, a później wykonując kolędy podczas koncertu kolęd w Trzech Króli, koncentrujemy swoje myśli wokół Nowonarodzonego Pana Jezusa.

Warsztaty odbędą się w salach przy parafii na ul. Obywatelskiej 1. Początek o 10.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma