Nowy numer 24/2018 Archiwum

Z zamiłowania do radia

Dziennikarze rozgłośni Radia Plus z Gorzowa Wlkp., Głogowa i Zielonej Góry spotkali się 10 grudnia na adwentowym dniu skupienia.

- Po raz pierwszy spotykamy się w gronie reporterów Radia Plus, działających na terenie naszej diecezji. Chcemy razem posłuchać Słowa Bożego, alby lepiej pełnić misję posługi słowa na antenie i w życiu. Mieliśmy też okazję spotkać się z bp. Tadeuszem Lityńskim i złożyć sobie już świąteczne życzenia - powiedział ks. Tomasz Gierasimczyk, asystent kościelny i konsultant do spraw ewangelizacji.

Sobotnie spotkanie było nowym otwarciem, wieloletniej współpracy diecezji zielonogórsko-gorzowskiej z lokalnymi oddziałami Radia Plus oraz poszukiwaniem sposobu wypracowania nowych impulsów w realizacji misji radia diecezjalnego.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma