Nowy numer 50/2019 Archiwum

Dobrze, że przyjechali

- Jest zimno, ale spotykam tu wiele miłych i przyjaznych ludzi - powiedział jeden z amerykańskich żołnierzy zapytany o pierwsze wrażenia z Polski.

Wystawa sprzętu wojskowego, pokazy musztry, prezentacje wokalne, wojskowa grochówka, a na koniec występ Zespołu „Pectus” - to tylko kilka z atrakcji, które czekały dziś na plenerowym pikniku „Bezpieczna Polska” w Żaganiu.

W pikniku mimo niesprzyjającej pogody wzięło udział wielu mieszkańców miasta i okolic. Sporo osób robiło sobie zdjęcia z żołnierzami amerykańskimi. A co sądzą o przyjeździe do Żagania?

- Jestem bardzo zadowolona, że przyjechali. Dzięki temu może będzie bezpieczniej i spokojniej - powiedziała nam Maria Żak.

- Czy ja wiem? Mam uczucia mieszane. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej człowiek patrzy na dzisiejsze czasy z niepokojem. Oby nie było potrzeby żadnej interwencji. Trzeba modlić się o pokój - przekonuje Elżbieta Skowrońska.

- Bardzo dobrze, że przyjechali. Czasy są niespokojne i taka obecność jest potrzebna - mówi Przemysław Wojciechowski, którzy przyjechał na piknik razem z dziećmi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama