Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Czterdzieści lat minęło

Gorzowski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich rozpoczął działalność 1 stycznia 1977 r. W 12 oddziałach terenowych, obejmujących terytorium dawnego województwa gorzowskiego, działa ponad 300 osób.

Oddziałem w Gorzowie Wlkp. kieruje prezes Eugeniusz Kaczmarek. Elektrycy podczas Mszy św. celebrowanej 15 stycznia w katedrze przez bp. Tadeusza Lityńskiego i ks. Jarosława Zygę, duszpasterza Katolickiego Stowarzyszenia Energetyków, dziękowali za Boże błogosławieństwo.

Stowarzyszenie realizuje wiele ważnych inicjatyw związanych z kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, ale również wspiera rozwój infrastruktury przyjaznej dla niepełnosprawnych, dba o przestrzeganie zasad etycznego postępowania oraz organizuje pomoc koleżeńską dla elektryków tracących pracę.

- Dziękuję za świadectwo i troskę. Pracownicy ze względu na osiągnięty wiek czy z powodu choroby lub niepełnosprawności potrzebują wsparcia i pomocy. Dziękuję również za modlitwę wpisującą się w obchody jubileuszu; to czytelne świadectwo - powiedział bp Tadeusz Lityński.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma