Nowy numer 42/2018 Archiwum

Da się tak żyć

– Trudno sobie wyobrazić, jak byśmy żyli, kim byśmy byli, gdyby nie Domowy Kościół – mówią Ewa i Jarek Bielowie z Zielonej Góry.

Dzisiejszy świat sprawia, że ludzie są totalnie zagonieni. Próbują połączyć pracę z rodziną i gdzieś w międzyczasie wcisnąć Pana Boga. A On nie może być gdzieś wciśnięty, ale musi być na pierwszym miejscu. Wtedy człowiek doświadcza Jego realnej obecności. Naprawdę! Trudno to opisać słowami, ale warto doświadczyć – przekonują małżonkowie, którzy prowadzą własną firmę. – Oczywiście wiele jest wspólnot, które pomagają iść do nieba, ale akurat nam Pan Bóg wybrał tę drogę. Nam odpowiada to, że jest ona taka rodzinna i możemy nią iść razem. To nas nauczyło żyć zgodnie z wolą Bożą. Na tej drodze coraz bardziej odkrywaliśmy, że oprócz „ja” jesteśmy „my” – dodają. We wrześniu tego roku Ewa i Jarek będą obchodzić 23. rocznicę zawarcia małżeństwa.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy