Nowy numer 48/2020 Archiwum

Narysuj kartkę wielkanocną

A może Twoja kartka trafi do kilku tysięcy darczyńców Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej? Konkurs dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych.

Konkurs Caritas na kartkę wielkanocną
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Wzorem lat ubiegłych Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej zaprasza do udziału w konkursie na kartkę wielkanocną. - W związku ze zgłaszanymi prośbami w poprzednich edycjach konkursu postanowiliśmy by w tym roku konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży szczególnie związanych z dziełami Caritas (np. poprzez świetlice, Szkolne Koła Caritas, Parafialne Zespoły Caritas, Kluby Seniora i inne) ale także uczniów szkół podstawowych, przedszkolaków, gimnazjalistów - wyjaśnia Leszek Masklak, odpowiedzialny za konkurs.

- Natomiast druga adresowana jest do osób niepełnosprawnych - dodaje.

Wybrany zwycięski projekt zostanie wykorzystany do przygotowania kartek świątecznych, które zostaną wysłane z życzeniami do wszystkich darczyńców i osób współpracujących z Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. - Zwracamy jednocześnie uwagę na zachowanie możliwie głębokiego charakteru treści prac, aby symbolika chrześcijańska przeważała nad symbolami świeckimi i komercyjnymi - podkreśla koordynator.
Dla laureatów, przewidziano nagrody rzeczowe.

Prace na odwrocie powinny zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora pracy, wiek autora, placówka zgłaszająca pracę, telefon kontaktowy.

Ostateczny termin nadsyłania prac to 23 marca. Adres: Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, ul. Bema 32-34, 65-170 Zielona Góra.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama