Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bardziej przylgnąć do Jezusa

Hasłem rekolekcji, które poprowadził ks. Grzegorz Cyran dla wspólnot Odnowy w Duchu Świętym z rejonu gorzowskiego, jest „Maryja i Eucharystia”.

W rekolekcjach, od 24 do 25 lutego, wzięło udział 115 osób z Gorzowa Wlkp., Słubic, Kostrzyna nad Odrą, Międzyrzecza i Obrzyc. – Rekolekcje to element naszej formacji. Przeżywamy je raz w roku, aby wyciszyć się i bardziej przylgnąć do Chrystusa – zapewnia Ewa Szlempo, dla której wspólnota to miejsce zbliżania się do Boga. – Dzięki Odnowie w Duchu Świętym Jezus zmienił moje życie, moje relacje z mężem i uzdrowił moją duszę. To miłosierdzie Boże wylało się też na moją rodzinę – dodaje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma