GN 28/2018 Archiwum

1568 metrów dla rodziny

"To nie żart, to fart" – to nazwa turniej rodzinnego na który zaprosił zielonogórzan Zespół Szkół Katolickich w Zielonej Górze.

Rodzinna gra odbyła się w Parku Piastowskim. – Zaproponowaliśmy turniej, aby jednoczyć rodziny i wspólnie spędzić czas. Są przeróżne konkurencje np. skoki w workach, strzał do bramki, rzut do celu i wiele, wiele innych, a na koniec będzie „Bieg Staśka” . Oczywiście nazwa jest związana z patronem naszej szkoły jest św. Stanisław Kostka. Trasa liczy 1568 metrów, ponieważ w tym roku zmarł nasz patron – wyjaśnia dyrektor Bogna Świdzińska.

W rodzinnym turnieju wzięła udział rodzina Piotrowskich. – Jesteśmy tu dzisiaj bo nasze dzieci uczęszczają do tej szkoły katolickiej. Wiemy, że to dobra szkoła i jesteśmy z niej zadowoleni. A poza tym razem rodzinnie chcemy spędzić czas, tym bardziej, że piękna pogoda temu sprzyja. To bardzo dobry pomysł bo w tygodniu nie ma zawsze czasu, a tu jest okazja, aby całą rodzinną – wyjaśniają Sylwia i Cezary Piotrowscy. 

Organizację turniej wsparło PGNiG.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma