GN 28/2018 Archiwum

Bliżej nieba przejdź do galerii

W świebodzińskim kościele p.w. św. Michała Archanioła odbył się wielkanocny koncert uwielbieniowy Jezusa Chrystusa za dar Zmartwychwstania.

Połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu koncert zorganizowała 21 kwietnia młodzież ze scholi parafialnej. – Żywy Jezus Chrystus jest obecny pośród nas modlących się, tak jak wśród apostołów, którzy szli na cały świat, głosząc Ewangelię i udzielając chrztu. My również jesteśmy świadkami pustego grobu Jezusa, bo zgromadziła nas wiara i chcemy dziękować Bogu za dar zmartwychwstania Jego Syna – mówił ks. Rafał Goluch, wikariusz i opiekun scholi. Modlitwie w różnorodnej atmosferze, od głębokiej refleksji do autentycznej radości, towarzyszyły śpiewy i akompaniament grupy muzycznej.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma