Nowy numer 42/2018 Archiwum

Modliliśmy się za nasze miasto

Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w święto Miłosierdzia Bożego z głogowskich parafii zaprosiły jak co roku mieszkańców do wspólnej modlitwy.

Koronkę odmówiono w ruchliwych punktach miasta. – Zawsze w Niedzielę Miłosierdzia Bożego wychodzimy na skrzyżowania ulic, żeby wypraszać miłosierdzie Boże. Modliliśmy się za nasze miasto, za nasze rodziny, za ojczyznę, za ludzi trwających w grzechu i oczywiście o pokój na świecie, a szczególnie w Syrii. Oczywiście także w tych wszystkich intencjach, które nosimy w sercach – podkreśla Stanisława Podolak z parafii pw. NMP Królowej Polski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy