Nowy numer 41/2019 Archiwum

W niedzielę przyjdź dać świadectwo Bożej radości

"Czas na rodzinę" - to hasło przewodnie Marszu dla Życia i Rodziny, który przejdzie 11 czerwca ulicami Winnego Grodu.

W tym roku Marsz dla Życia i Rodziny odbywa się w ponad 150 miastach Polski. Jak co roku, na mapie życia nie zabrakło Zielonej Góry. Hasłem tegorocznej radosnej manifestacji są słowa: "Czas na rodzinę". – Chcemy iść i głosić wielką wieść o rodzinie. Dzisiaj jest czas, aby chronić życie! Dzisiaj jest czas, aby inwestować w swoją relację małżeńską. Dzisiaj jest moment, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi. Dlatego w niedzielę chcemy wyjść na ulice naszego miasta i w barwnym korowodzie zamanifestować radość życia. Nie może ciebie zabraknąć! – podkreśla ks. Mariusz Dudka, diecezjalny duszpasterz rodzin.

Wszystko rozpocznie się Mszą św. o godz. 13.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela. Eucharystii ma przewodniczyć bp Tadeusz Lityński. Po Mszy, ok. godz. 14.30, wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny w kierunku stadionu MOSiR przy ul. Sulechowskiej. Tam od godz. 15.15 do 17 potrwa piknik rodzinny, w ramach którego zostanie rozegrany mecz charytatywny z okazji Światowego Dnia Uchodźcy. Temu przedsięwzięciu patronują diecezjalna Caritas oraz Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Podczas pikniku przewidziano wiele atrakcji dla dzieci oraz pokazy ratownictwa medycznego i straży pożarnej.

Zobacz, jak było w ubiegłym roku: Marsz dla Życia 2016.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL