Nowy numer 50/2018 Archiwum

Uwielbienie w Boże Ciało

Zespół Serce Uwielbienia zagra wieczorem w Boże Ciało w Gorzowie Wlkp. W miejscu, w którym ma powstać Dom Rekolekcyjny Rhema Christou [OBEJRZYJ ZAPROSZENIE].

III Koncert Uwielbienia i Festyn Rodzinny odbędzie się 15 czerwca (Boże Ciało). - Festyn i koncert odbędą się na placu przy ul. Słonecznej 41A w Gorzowie Wlkp. (plac przy Cerkwi), czyli na gruncie, gdzie powstanie Dom Rekolekcyjny Rhema Christou. Dochód z festynu przeznaczony jest w całości na budowę domu. Zabierzcie rodzinę i przyjaciół. Spotykamy się w Boże Ciało na zabawie i wspólnej modlitwie - zachęca ks. Waldemar Grzyb.

Na koncercie, który rozpoczyna się o 20.00, zagra Zespół "Serce Uwielbienia".

Uwielbienie w Boże Ciało
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy