Nowy numer 3/2019 Archiwum

Króluj nam Chryste!

Msza św. w centrum miasta, w 10. rocznicę aktu oddania się Jezusowi Królowi Wszechświata uwieńczyła 21 czerwca duchowe przygotowanie do odnowienia decyzji intronizacji NSPJ.

– Mieszkańcy Sulechowa, indywidualnie, rodzinnie, a także społecznie powierzyli się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, zapraszając Jezusa jako Króla serc ludzkich, Króla Wszechświata w swoje życie. Jezus jest Królem niezależnie, czy Go tak nazwiemy, czy nie. Potrzeba jednak, żeby człowiek otworzył się na Jezusa objawiającego miłość. Intronizacja jest otwarciem się na Bożą miłość, wyrażeniem wdzięczności, że Stwórca pamięta i troszczy się o nas – powiedział w homilii bp Stefan Regmunt.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy