Nowy numer 48/2020 Archiwum

Jak jeździć przy katedrze?

Gorzowskie skrzyżowanie ul. Chrobrego i Sikorskiego częściowo otwarte. Teren wokół gorzowskiej katedry został ogrodzony i wyłączony z ruchu pieszych.

Policjanci ruchu drogowego już od początku akcji strażaków musieli szybko przeorganizować ruch w centrum miasta i zabezpieczyć rejon pożaru. Skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Chrobrego zostało całkowicie wyłączone z ruchu, aby służby mogły bezpiecznie prowadzić działania.

Dopiero wczoraj wieczorem nastąpiła zmiana organizacji ruchu w rejonie gorzowskiej katedry i skrzyżowanie zostało częściowo otwarte.

- kierowcy jadący od strony Mostu Staromiejskiego na skrzyżowaniu Sikorskiego i Chrobrego mogą skręcić w lewo lub jechać prosto. Nie można skręcić w prawo - pas w stronę Urzędu Miasta jest wyłączony z ruchu.

- kierowcy jadący ul. Sikorskiego od strony ul. Młyńskiej, na skrzyżowaniu z ul. Chrobrego mogą skręcić w prawo lub w lewo. Jazda w stronę Urzędu Miasta jest niemożliwa.

- kierowcy jadący ul. Chrobrego od strony skrzyżowania z ul. Jagiełły mogą skręcić w prawo w ul. Sikorskiego lub kontynuować jazdę w stronę Mostu Staromiejskiego. Nie można natomiast skręcić w lewo w stronę Urzędu Miasta.

- możliwy jest przejazd ul. Sikorskiego od strony Urzędu Miasta. Na skrzyżowaniu z ul. Chrobrego kierowcy mogą jechać w lewo, prostu lub w prawo.

Gorzowscy funkcjonariusze ruchu drogowego najbliższe dni będą ręcznie regulować ruchem na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Chrobrego. Kierowcy powinni w tym miejscu zachować szczególną ostrożność. Należy zwracać uwagę na sygnały przekazywane przez policjantów.

Jak jeździć przy katedrze?  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama