Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ludzie z pasją

Sportowcy, artyści, politycy, naukowcy - będą gośćmi nowego cyklu spotkań w Zielonej Górze. Pierwszymi byli Ada i Tomek z kabaretu NOWAKI.

Cykl „Człowiek z pasją” to pomysł Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

- Chcemy stworzyć młodym ludziom przestrzeń do poznawania ciekawych i wartościowych ludzi, którzy rozwijają swoje pasje, a także kierują się w swoi życiu chrześcijańskimi wartościami. Przykład zawsze lepiej przemawiają niż samo gadanie - przekonuje Agnieszka Wojnarowicz z KSM.

- Chcemy dać możliwość młodzieży spotkania się z ludźmi z różnych środowisk, którzy nie wstydzą się tego, że na co dzień żyją z Panem Bogiem - dodaje ks. Marcin Bobowicz, diecezjalny asystent KSM.

Gościem pierwszego spotkania była Adrianna Borek i Tomasz Marciniak z kabaretu NOWAKI. - Moją największą pasją jest rodzina. To jedno z największych moich wyzwań życiowych. A zawodowo to oczywiście kabaret - wyjaśnia Tomek.

Goście chętnie mówią o wartościach jakimi kierują się w życiu. - Praca to ważny element mojego życia, ale najważniejszy jest Pan Bóg - przyznaje artystka kabaretowa.

Spotkania odbywają się w Klubie „Arka”. Kolejne już pod koniec października.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL