Nowy numer 41/2019 Archiwum

Rap w żarskim Katoliku

”W Boga i prawdę, Po prostu wierzę, Co raz mocniej, uparcie, Po prostu wierzę, Mówią, że tak łatwiej, Po prostu wierzę, Inaczej nie potrafię” – rapował ks. Jakub Bartczak.

Ks. Jakub Bartczak to przede wszystkim kapłan, ale też raper, który w wolnych chwilach daje koncerty i świadectwo.

Podczas 45 minutowego spotkania ks. Bartczak nie tylko śpiewał, ale dał świadectwo swojej wiary. Przypomniał uczniom żarskiego Katolika, że Bóg dał człowiekowi wolną wolę. – Bóg daje nam swoje znaki i zostawia nam swoje ślady obecności przez Ducha Świętego. To my musimy podjąć decyzję czy będziemy wierzyć czy nie – podkreślił.

Prawdopodobnie to nie będzie ostatnia wizyta rapującego księdza w żarskiej szkole. – Jeśli ks. Jakubowi uda się znaleźć termin to w przyszłym roku przyjedzie na rekolekcje do naszej szkoły – wyjaśnia miejscowy katecheta ks. Adam Żygadło.

Ks. Jakub Bartczak jest wikariuszem w parafii w Sulistrowicach (archidiecezja wrocławska).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL