Nowy numer 42/2019 Archiwum

Męskie 24 godziny

Modlitwa, okazja do refleksji, Ekstremalna Droga Krzyżowa, a także warsztaty na strzelnicy – to w największym skrócie przebieg kolejnej inicjatywy zatytułowanej „24 h dla…”.

Skąd pomysł? – Spotkaliśmy się w męskim gronie i stwierdziliśmy, że we współczesnym świecie jest potrzeba pokazywania dojrzałego męskiego myślenia, podejmowania odważnej rozmowy na różne tematy, a przy okazji robienia czegoś typowo męskiego. To spotkało się z dobrym przyjęciem przy pierwszej edycji i postanowiliśmy to powtórzyć – wyjaśnia Rafał Domowicz. Mężczyznom towarzyszył duchowo ks. Tomasz Gierasimczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL