Nowy numer 46/2019 Archiwum

Na finał projektu koncert

Wiele znanych utworów, m.in. „Zaufaj Panu już dziś”, „Tylko w Bogu moje jest zbawienie”, „Przedsionki”, wykonała 28 października schola młodzieżowa podczas koncertu pieśni religijnych w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.

To efekt warsztatów zatytułowanych „Śpiew to nasza pasja”. – Projekt był adresowany do dzieci i młodzieży z terenów przyległych do Zielonej Góry. Nie każdy ma okazję przyjechać do miasta, aby rozwijać swoje zdolności wokalne, dlatego to ja przyjeżdżałem z lekcjami śpiewu – wyjaśnia Jakub Gościniak, organista i muzyk. Projekt został zrealizowany w ramach Lubuskich Inicjatyw Młodzieżowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama