Nowy numer 41/2019 Archiwum

Musimy się zatrzymać

Wprawdzie Adwent dopiero przed nami, ale wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas już mają za sobą swoje doroczne rekolekcje.

Tym razem odbywały się od 17 do 19 listopada w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. – Musimy się zatrzymać przy Chrystusie, aby umieć Go dawać innym w naszej codziennej posłudze miłości – wyjaśnia ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor diecezjalnej Caritas. Do Rokitna przyjechało ponad 100 wolontariuszy. Wśród nich Elżbieta Jeleńska, która pracuje od 26 lat w PZC przy gorzowskiej katedrze. – To okazja do własnego umocnienia duchowego, do modlitwy za wolontariuszy, naszego proboszcza i podopiecznych, a także do integracji z osobami zaangażowanymi w Caritas w całej diecezji – przyznaje pani Elżbieta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL