Nowy numer 42/2019 Archiwum

Doceniono społeczników

Już po raz 16. wojewoda lubuski wręczył nagrody Społecznika Roku. Mottem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było hasło: "Życie".

W Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. 27 listopada odbyły się XVI Wojewódzkie Obchody dnia Pracownika Socjalnego. W ich trakcie rozstrzygnięto Konkurs Wojewody Lubuskiego „Społecznik Roku 2017”. W uroczystości wzięła udział Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

W kategorii "Szczególne Osiągnięcia w Pomocy Społecznej":

  • Barbara Daszuta – Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze – za skuteczne pomaganie i inspirowanie innych do pomocy. Słuchowisko pt. „Basia, bez niej ani rusz!".
  • Marta Kowalczuk – Starszy pracownik socjalny Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach – za wiarę, zrozumienie i szansę dla najbardziej „pogubionego”. Opracowanie literackie – „Żyję i pomagam żyć”.

W kategorii "Przyjaciel Roku":

  • Izabela Piwkowska – gorzowska wolontariuszka Szlachetnej Paczki –  za aktywną, bezinteresowną pomoc i zarażanie wolontariatem. Opracowanie literackie  pt. „Jak pomaganie zmieniło moje życie?”.

W kategorii "Wydarzenie Roku":

  • Michał Rymaszewski i Michał Sucharek – fizjoterapeuta i nauczyciel wf w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze – za dawanie szansy chorym dzieciom na zmianę życia na lepsze. Opracowanie literackie  pt. „Szpital w Zaborze dla dzieci i młodzieży – szansa na zmianę życia na lepsze”.
  • Stowarzyszenie Hospicjum Św. Wincentego a’Paulo w Słubicach – za wolontariat, towarzyszenie drugiemu człowiekowi. Reportaż pt. „Żyję i pomagam żyć”.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL