Nowy numer 50/2019 Archiwum

Przygoda w brzuchu ryby

Zobacz pierwszy odcinek nowego cyklu diecezjalnej diakonii liturgicznej Ruchu Światło-Życie. Zapraszają ks. Damian Drop i Marcin Pakuła.

ADWENTure [#1] Bunt
Diakonia Liturgiczna Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

Co daje prawdziwą radość i spełnienie? Odkryj, do jakiego światła Bóg wzywa Ciebie w tym Adwencie, byś mógł robić to, co kochasz. Zapraszamy na przygodę z Jonaszem w brzuchu u ryby. Pierwszy odcinek rekolekcji adwentowych ADWENTure. Prowadzą ks. Damian Drop, moderator Ruchu Światło-Życie rejonu świebodzińskiego - i Marcin Pakuła - mąż, ojciec, sportowy jeździec konny i człowiek związany ze społecznością RTCK i Ruchem Światło-Życie w Międzyrzeczu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama