Nowy numer 15/2020 Archiwum

Zatrzymaj się! Jest Adwent!

Adwentowe Wieczory Młodych już w najbliższą sobotę 9 grudnia w sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie i MB Jutrzenki Nadziei w Grodowcu.

Spotkania pod hasłem „Oto Ja” to czas modlitewnego skupienia dla młodzieży przed świętami Bożego Narodzenia, a zarazem inauguracją w naszej diecezji Roku św. Stanisława Kostki.

Gościem w Grodowcu będzie ks. Jakub Klimontowski – asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji świdnickiej, natomiast w Rokitnie ks. Emil Parafiniuk – dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM z diecezji warszawsko-praskiej.

Planowany program spotkania:

18.00 - Msza św. z możliwością uczczenia relikwii św. Stanisława Kostki
19.00 - posiłek
19.45 - Katecheza „Oto ja”
20.15 - Adoracja Najświętszego Sakramentu z muzycznym uwielbieniem
21.00 - Apel Jasnogórski

Zaproszenie do Grodowca jest kierowane do młodzieży z dekanatów z południowej części diecezji, a do Rokitna - z części północnej. Ze względów organizacyjnych m.in. przygotowanie posiłku uczestnicy powinni zgłosić przyjazd swoich grup korzystając z formularza internetowego dostępnego na stronie: www.ddom.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama