Nowy numer 34/2019 Archiwum

Na Ukrainie były łzy radości

Braliście w zeszłym roku udział w akcji Torba Charytatywna Caritas? Zobaczcie podziękowania ks. Piotra Żarkowskiego, dyrektora Caritas-Spes Ukraina! Pomożecie w tym roku?

Torba Charytatywna Caritas
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza do przyłączenia się do akcji Torba Charytatywna. Specjalną - z logo akcji - albo zwykłą torbę wypełnioną środkami czystości, higieny osobistej, suchą żywnością z długimi terminami ważności można przynieść do 20 grudnia do siedziby Caritas w Zielonej Górze. Dary trafią głównie do podopiecznych Caritas na Ukrainie. Kontakt: Leszek Masklak - lmasklak@caritas.pl, tel. 600 990 377.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL