Nowy numer 09/2020 Archiwum
 • Ania_
  13.12.2017 09:30
  Proszę o wytłumaczenie. Jeśli moją małą Agatkę, którą noszę teraz pod sercem, Pan Bóg powołałby do wieczności przed jej narodzeniem, to pochówek mógłby się odbyć tylko w kilku miejscach Polski i w dodatku musiałabym czekać w najgorszym wypadku ok. 4 miesięcy na to? To chyba jakiś koszmar...
 • mama
  13.12.2017 11:55
  Ja czegoś nie rozumiem, dlaczego miałabym pochować swoje dziecko w jakimś wspólnym grobie ? Wolałabym już, jeśli nie grób samodzielny to pochować je w jakimś swoim rodzinnym, wiem, że tak czasem się robi. Może to dotyczy dzieci, których rodzice po takim porodzie nie chcą i pozostawiają w szpitalu ? Przepraszam nie chcę nikogo urazić tylko pytam, by zrozumieć.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama