GN 07/2020 Archiwum

Betlejemskie Światło Pokoju u lubuskich policjantów

Światło, którego źródłem jest Jezus Chrystus, symbolizujące nadzieję i pokój między narodami dotarło do lubuskich policjantów 21 grudnia.

Już po raz 27 harcerki i harcerze dzielą się Betlejemskim Światłem Pokoju – symbolem świąt Bożego Narodzenia, które każdego roku zapalane jest w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Światło przemierza tysiące kilometrów, by 24 grudnia zagościło na wigilijnym stole w wielu zakątkach świata, także w Polsce. Uczestnikami i zarazem strażnikami tej wyjątkowej sztafety są harcerze i skauci. To oni właśnie przekazują Betlejemskie Światło Pokoju. W imieniu lubuskich policjantów Betlejemskie Światło Pokoju odebrał zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. - insp. Krzysztof Sidorowicz.

Betlejemskie Światło Pokoju u lubuskich policjantów
Gość Zielonogórsko-Gorzowski

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama